دُرج

دُرج
وب نوشت سعید فانیان 
اشتراک گذاری
معرفی سایت برای دوستان
گالری عکس


برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


 مهر سرآغاز بسیاری از مهربانی ها و رفاقت هاست . شروع مدرسه در سرآغاز تحصیل  ، دوستیابی و به تعبیری آغاز زندگی اجتماعی برای همه دانش آموزان و تکرار مهر در تداوم تحصیل و تداوم دوستی ها و رفاقت ها در طول سالهای تخصیل مدرسه و دانشگاه  ، مهربانی های دوستان ، همکلاسی ها ، معلمان  و استادان ، شوخی ها ،شادی ها  و گاهی خاطراتی که در آن واحد و لحظه بروز شاید شیرین بنظر نیایند اما بعدها با بلند نظری و یاد آوری، شیرین و خاطره انگیز تداعی میشوند. خاطراتی که به دلیل افزایش سن و تغییر شرایط اجتماعی دیگر در مسیر زندگی امکان بروز  و ظهور ندارند .

 یاد معلمان و استادان زحمتکش ، دلسوز و مهربان را گرامی میدارم . آنهایی که هنوز  در مقاطع مختلف مشغول تحصیل اند ، آنهایی که خود سالهاست معلم اند و آموزش میدهند . آنهایی که  همیشه حرمت دوستی ها و کرامت دوستان را نگه میدارند .

یاد دانش آموزانی که در آغاز جوانی و در میانه راه تحصیل برای نگه داشت حرمت، شرف، ناموس ، مرام ، معرفت و باور  مردمان و نیاکان و نیکان این مرز و بوم  درنگ نکردند گرامی و جاودان باد .

در آغاز مهر آرزو داریم و از خدای مهربان میخواهیم که مهر و مهربانی ، رفاقت و همزبانی و همدلی و همراهی همواره قرین راه علم و عمل ما و آینده فرزندان این  مرز و بوم باشد .

[ سه‌شنبه 1 مهر‌ماه سال 1393 ] [ 08:51 ق.ظ ] [ سعید فانیان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 219651