دُرج

دُرج
وب نوشت سعید فانیان 
اشتراک گذاری
معرفی سایت برای دوستان
گالری عکس


برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


 دوستانم در مورد آغاز بکار پایگاه اطلاع رسانی " امروز آنلاین "متنی را برایم ارسال کرده اند .ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای این عزیزان توجه شما را به متن ذیل جلب میکنم . امیدوارم حضور این عزیزان در عرصه رسانه ای کشور سازنده و مبارک باشد .

                    بنام خدا
در ایام خجسته ماه شعبان ، پایگاه اطلاع رسانی “امروزآنلاین”، ورود خود به سپهر رسانه ای کشور را اعلام میدارد.
میدانیم و بر این باوریم که در عصر انفجار اطلاعات و توسعه روزافزون رسانه های هوشمند، رسانه ای موفق تر است که از کیفیت و اعتبار بالاتری برخوردار باشد و به نیازهای بیشتری از مجموعه نیازهای جامعه مخاطب پاسخ دهد. بر این اساس تلاش دست اندرکاران “امروزآنلاین” فراهم آوردن مجموعه ای متنوع و با کیفیت از مطالب و اخبار مورد نیاز هموطنان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی است.
همچنین برای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات ضروری و نیازمندی های روزمره شهروندان، “امروزآنلاین” بستر مناسبی تحت عنوان فهرست راهنما را تدارک دیده که دربرگیرنده اطلاعات ارزشمند و مورد اطمینان در مورد تلفن، آدرس ، نقشه ، تصویر و شرح خدمات کلیه دوایر و نهاد های خصوصی و دولتی و واحد های صنفی کشور است.
بخشی از اطلاعات جمع آوری شده پس از پالایش و راستی آزمایی در دسترس قرار گرفته و بخش گسترده تری در حال تکمیل و اصلاح است که به مرور بر روی پورتال قرار خواهد گرفت.
“امروزآنلاین” در ابتدای راه است اما بنا دارد با تکمیل و گسترش روزافزون ظرفیت اطلاع رسانی خود در زمره رسانه های موفق و پربازدید کننده در محیط هوشمند رسانه ای نوین کشور جای گیرد . نظرات و پیشنهادات همکاران رسانه ای و آحاد هموطنان عزیز دلگرممان میکند و حرکتمان را در مسیر مطلوب توان و شتاب بیشتری می بخشد. 
لطفاً ما را ببینید : 
آدرس ما www.emruzonline.com
آدرس پستی emruzonline@gmail.com

[ پنج‌شنبه 7 خرداد‌ماه سال 1394 ] [ 08:02 ب.ظ ] [ سعید فانیان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 219651